Penzion KabošPetra - Bedřichov

Apartmány Bedřichov - KabošPetra

Moderně zařízené apartmány leží v samém centru Bedřichova a najdete je přímo naproti Obecnímu úřadu. Z jedné strany je překrásný výhled na sjezdové tratě a na straně druhé Vás okouzlí místní kostelíček. Výborná poloha penzionu je strategickým místem jako začátek turistických a cyklistických výletů. Lyžařský areál, který je určen jak pro děti a méně zdatné, tak pro zkušené lyžaře, je pouhých pár kroků od chaty.

Penzion KabošPetra je nekuřácký a svým hostům nabízí 3 apartmány (v každém 4 – 6 lůžek) s vlastní kuchyňkou , koupelnou a WC. Vybavením každého pokoje je TV s DVD přehrávačem a herní konzole. Hosté mají k dispozici lyžárnu a úschovnu pro kola a na základě objednávek možnost využití sauny. U domu je možné využít k relaxaci velkou dřevěnou terasu se slunečníky, stoly a židlemi a pro děti je zde nově vystavěné dětské hřiště s pískovištěm. Mysleli jsme i na čtyřnohé miláčky, které můžete ubytovat v krytém oploceném prostoru přímo u domu. V rámci celého objektu je Wi-fi připojení zdarma.

Ubytovaní mají k dispozici parkoviště přímo u domu zdarma. Autobusová zastávka MHD Jablonec n. N. je v těsné blízkosti chaty.

Ceník - Apartmány KabošPetra

Zimní sezóna - 1.12. - 31.3.

  • Cena - od 350 Kč / osoba / noc
  • Cena děti do 3 let - 250 Kč / osoba / noc
  • Příplatek při pobytu kratším než 5 nocí +50 Kč / osoba / noc
  • Poplatek za místní poplatky a závěrečný úklid - 100 Kč / osoba
 

Letní sezóna - 1.4. - 30.11.

  • Cena - od 280 Kč / osoba / noc
  • Cena děti do 3 let - 200 Kč / osoba / noc
  • Příplatek při pobytu kratším než 5 nocí +50 Kč / osoba / noc
  • Poplatek za místní poplatky a závěrečný úklid - 100 Kč / osoba

Vánoce, silvestrovské pobyty a ubytování v termínu "Jizerské 50" mají po dohodě individuální ceny.

Při rezervaci pobytu uhradí klient rezervační poplatek dle zaslaných instrukcí. Poplatek je nevratný, pokud dojde ke zrušení pobytu ve lhůtě kratší než 30 dnů před termínem zahájení ubytování.